Інноваційний семінар «Евалюація науково-освітніх програм для національних меншин»

14-15 квітня 2015 року у стінах Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбувся другий інноваційний семінар «Евалюація науково-освітніх програм для національних меншин» під патронатом професора у галузі зв’язків з громадськістю та комунікації Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій Морітца Гунцінгера. Організатори семінару: Центр евалюації науково-освітніх та соціальних програм (Київ, Україна), ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» та Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (Київ, Україна), у співпраці з: Міжнародною дослідницькою групою «Ягеллонські культурні студії (Jagiellonian Cultural Studies)» (Краків, Польща), Науковою етносоціологічною школою професора Володимира Євтуха (Київ, Україна) та Факультетом педагогіки, психології та мистецтв Латвійського університету (Рига, Латвія).

Серед учасників семінару відомі європейські науковці та активісти, серед них: Морітц Гунцінгер та Міхаель Руїс (Франкфурт-на-Майні, Німеччина), Єжи Нікоторовіч та Дорота Мішеюк (Б’ялисток, Польща), Лєшик Корпоровіч на Анджей Порембські (Краків, Польща), Рудіте Андерсоне та Івета Кестере (Рига, Литва). Також до обговорення долучилась Голова правління Східно-Європейського інституту розвитку Мрідула Гош, яка понад 10 років працює в українському науковому просторі.

Були обговорені актуальні питання створення державної програми з освіти для національних меншин. Фахівці з провідних європейських університетів презентували успішний досвід полікультурних європейський країн та окреслили можливості його імлентанції до освітнього простору України.

Багатоаспектність розгляду проблеми забезпечили колеги-науковці з України, серед них: Валентина Богатирець (Чернівці), Олег Мазурик (Київ), Сергій Рик (Переяслав-Хмельницький), Володимир Трощинський (Київ), Галина та Юрій Харкевичі (Луцьк) та багато інших.

Ректор ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Віктор Коцур та професор Морітц Гунцінгер відзначили провідних спікерів та активістів семінару медалями та приємними подарунками.

За посиланнями можливо ознайомитись з програмою семінару:

УКРАЇНСЬКОЮ             АНГЛІЙСЬКОЮ

Server Time: 2017-09-26 16:14:47