Євро-2012 вплине на графік навчання

У зв'язку з проведенням футбольного форуму Євро-2012, Міністерство освіти і науки, рекомендує вузам оптимізувати навчальний процес у наступному навчальному році

Про це йдеться в рекомендаційному листі профільного міністерства, що направлений відомством на адреси ректорів вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації.

Рішення про оптимізацію навчального процесу перш за все стосується тривалості 2011/12 навчального року та направлене на виконання відповідного протокольного доручення КМУ.

Отже вищим навчальним закладам незалежно від їх підпорядкування та форм власності у наступному навчальному році рекомендовано установити тривалість першого і другого навчальних семестрів по 17 тижнів кожний з обсягом тижневого навчального навантаження у семестрі 30-36 годин.

У відповідності з рекомендаціями, зимова екзаменаційна сесія студентів відбудеться з 11 по 31 січня 2012 року, відповідно літні іспити студенти складатимуть з 25 травня по 5 червня 2012 року.

Зимові канікули у вищих навчальних закладах розпочнуться 29 грудня та триватимуть до 10 січня, літні - 6 червня 2012 року.

Вручення дипломів про вищу освіту випускникам вищих навчальних закладів у 2012 році буде проведене до 5 червня наступного року.

Як відомо, у зв’язку з проведенням європейської першості з футболу, навчальний процес також буде скорочений у загальноосвітніх навчальних закладах країни. У зв’язку з чим, зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), за попередніми пропозиціями наданими Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО), має відбутися з 14 травня по 7 червня 2012 року.

Джерело.

Your IP: 3.17.150.89