Лисенко Ірина Миколаївна

altЛисенко Ірина Миколаївна

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри теоретичної та консультативної психології.

Дата народження: 04. 10. 1984 р.

Викладає наступні дисципліни: історія психології, патопсихологія, психологія порушень поведінки молоді, геронтологічна психологія, профорієнтація, профілактика та корекція відхилень поведінки, юридична психологія.

Поле наукових інтересів: соціально-психологічний супровід підлітків з порушеннями в поведінці.

Народилася в Херсонській області. У 2006 році закінчила з відзнакою Черкаський національний університет  імені               Б. Хмельницького за спеціальністю “психологія”. У вересні 2006 року вступила до аспірантури Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

Дата народження: 4. 10. 1984 р.

Навчальний заклад, який закінчила: Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького (2006 р). Аспірантура Переяслав – Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди (2010 р).

Посади, які обіймала: З 2006 р. працювала заступником директора Інституту післядипломної освіти та за сумісництвом викладачем кафедри документознавства Східноєвропейського університету економіки і менеджменту в м. Черкаси. З 2010 р. – викладач кафедри теоретичної та консультативної психології НПУ ім. Драгоманова.

Має 13 наукових статтей (затверджених ВАК України), серед них:

1. І. М. Лисенко Особливості психологічної підтримки підлітків з делінквентною поведінкою у процесі їх особистісного самовизначення в підприємницькій діяльності // Вернадськіанська ноосферна революція у розв’язанні екологічних та гуманітарних проблем сучасності : матеріали міжнар. конф., 10–11 трав. 2010 р. – Полтава, 2010. – С. 215–221, 0,3 д.а
  2. І. М. Лисенко Особливості професійного самовизначення підлітків з делінквентною поведінкою // Міжнародний науковий форум: соціологія, психологія, педагогіка, менеджмент. – Вип. 7: збірник наукових праць. – Київ: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2011. – С. 163 – 171, 0,3 д. а.
  3. І. М. Лисенко Особливості морального самовизначення підлітків з делінквентною поведінкою // Актуальні проблеми соціології, психології, педагогіки: зб. наук. пр. / Нац. Ун-т ім. Тараса Шевченка. – К.: Логос, 2011. - С. 83 – 90, 0,3 д. а.
  4. І. М. Лисенко Психологічний аналіз вивчення соціально-психологічних умов розвитку особистісного самовизначення підлітків з делінквентною поведінкою // Вісник Чернігівського національного педагогічного університету. Т. 1. Вип. 82 /Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка. – Чернігів: ЧДПУ,2011.С.309 – 311,     0,3 д. а.

1917

Your IP: 18.226.93.209