Волошина Валентина Віталіївна

altВолошина Валентина Віталіївна

Кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри теоретичної та консультативної психології

Дата народження: 28.04.1973 р.

Викладає наступні дисципліни: загальна психологія, вікова та педагогічна психологія, соціальна психологія, патопсихологія.

Поле наукових інтересів: досліджує проблему професійної підготовки майбутніх психологів.

Дата народження – 28.04.1973р.

1990 – 1995 рр. – навчання у Переяслав-Хмельницькому педагогічному інституті імені Г.С.Сковороди за спеціальністю «Початкове навчання. Музичне виховання»

2008 – 2009 рр. – навчання у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» за спеціальністю Психологія (7.040101)

1996-1999 рр. - навчанняу аспірантурі на кафедрі психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, за спеціальністю "Педагогічна і вікова психологія" (19.00.07).

1999р. - захищена кандидатська дисертація на тему: "Детермінанти навчальної успішності молодших школярів".

1999 р. - асистент кафедрипсихології НПУ імені М.П.Драгоманова

2002 р. - в.о. доцента кафедри психології НПУ імені М.П.Драгоманова.

2003 р. – доцент кафедри психології НПУ імені М.П.Драгоманова.

2007р. - по даний час – доцент кафедри теоретичної та консультативної психології Інституту соціології, психології та управління НПУ імені М.П.Драгоманова.

2008р. - по даний час – голова профбюро Інституту соціології, психології та управління НПУ імені М.П.Драгоманова

2008 – 2011 рр. – навчання у докторантурі на кафедрі консультативної та теоретичної психології Інституту соціології, психології та управління НПУ імені М.П.Драгоманова.

Основні праці:

1. В.Волошина. Теоретичний аналіз специфіки професійного становлення майбутнього психолога. Стаття // Проблеми сучасної психології. Збірник наукових праць Кам’янець-Подільського національного педагогічного університету імені Івана Огієнка – Кам’янець-Подільський «Аксіома», 2010. – Вип.8. – С.143-153.
  2. В.Волошина. Ментальні основи тренінгової діяльності психолога початківця. Стаття // Вісник Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка. Випуск 74. Серія: психологічні науки: Збірник наукових праць: у 2т. – Чернігів: ЧДПУ, 2009. – Вип.74. – Том 1. – С.106 – 110.
  3. В.Волошина. Теоретичний аналіз стану проблеми психологічної підготовки майбутнього психолога до тренінгової діяльності. Стаття// Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології. – Суми: СумДПУ ім.. А.С.Макаренка, 2010. – №8(10). -  С.224-233.
  4. В.Волошина. Теоретичний аналіз проблеми професійно значущих якостей особистості майбутнього психолога. Стаття// Вісник ХНПУ імені Г.С.Сковороди. Психологія. – Харків: ХНПУ, 2010. – Вип.37. – С.51-64.
  5. В.В.Волошина, Л.В.Долинська, С.О.Ставицька, О.В.Темрук Загальна психологія: Практикум: Навч. посіб. 2-е вид. – К.: Каравела, 2011. – 280с.
  6. В.В.Волошина. Мотиваційна готовність майбутнього психолога до професійної діяльності / Гуманітарний вісник ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький держ. Пед. університет ім. Г.Сковороди»: збірник наукових праць – Переяслав-Хмельницький, 2011. – Вип.21.- 513с. – С. 356-361.
  7. В.В.Волошина. Психологічні основи вибору майбутнім психологом спеціалізації професійної діяльності / Вісник післядипломної освіти: збір. наук. праць / Ун-т менедж. освіти НАПН України. – Вип.3 (16) голов. ред. В.Олійник. – 2011.-588с. – С.226-231

З дисциплін, які викладає, підготовлено:

Загальна психологія: Хрестоматія: навч. посіб. / О.В.Скрипченко, Л.В.Долинська, З.В.Огороднійчук та ін.. – К.: Каравела, 2008. – 640с. – С.2-10.

Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів з курсу «Загальна психологія з практикумом» / Н.В.Андріяшина, В.В.Волошина, О.В.Гоголь, С.О.Ставицька. – К.:Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2008. – 42с.

В.В.Волошина. Програма курсу «Патопсихологія» / Психологія: комплекс типових навчальних програм. Навчальний посібник. – К.: Видавництво НПУ імені М.П.Драгоманова, 2008. – 243с. – С. 121-141.

В.В.Волошина. Програма курсу «Педагогічна психологія» / Психологія: комплекс типових навчальних програм. Навчальний посібник. – К.: Видавництво НПУ імені М.П.Драгоманова, 2008. – 243с. – С.65-82.

В.В.Волошина. Програма курсу «Перцептивна психологія (трансфер)» / Психологія: комплекс типових навчальних програм з професійної та особистісно-орієнтованої підготовки бакалаврів. Збірник навчальних програм. – К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2011 – 210с. – С.128-139.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 15.11.2010р. № 1084 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2010/2011 навчальному році» була членом галузевої конкурсної комісії у галузі «Педагогічна та вікова психологія». Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузях «Педагогічні науки», «Педагогічна і вікова психологія» проводився на базі ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди ”.

Член «Предметної експертної комісії загальноосвітніх навчальних закладів-експертних установ Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів» (Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.10.2011 № 1171)

Нагороди:

1. Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (Наказ від 12.10.2001р. № 678)
  2. Грамота Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України (2009р.)
  3. Медаль М.П.Драгоманова (від 12.01.2010р.)
  4. Відзнака «Драгоманівська родина» (2010р.)

Your IP: 3.137.220.120
Server Time: 2024-04-18 20:30:17