Степико Валентина Порфиріївна

Степико Валентина Порфиріївна

Кандидат філософських наук, доцент, професор кафедри соціології.

Дата народження: 01.10.1953 р.

Викладає наступні дисципліни: "Загальна соціологічна теорія" та "Соціологія сім’ї".

Народилась 1 жовтня 1953 р. в селі Тернівка Кагарлицького р-ну Київської обл.

З 1971 -1976 рр. навчалась в Київському державному університеті ім.. Т.Г. Шевченка на філософському факультеті

Після закінчення університету працювала викладачем в Українському заочному політехнічному інституті ( м. Харків).

В1982 р. вступила до аспірантури Харківського державного університету.

В 1986 р. захистила кандидатську дисертацію.

З 1989 р. працювала викладачем в Київському технологічному інституті легкої промисловості.

З 2005 р. працює в НПУ імені Драгоманова.

Основні праці:

1. Степико В.П. Комерційна реклама як фактор ризику споживання. //Вісник Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна   2011, № 941. – С. 200 – 203.

2. Степико В.П. Здоров"я молоді у тенетах комерційної реклами. //Соціальна робота та управління: соціологія, психологія, педагогіка, соціальна робота. Міжнародний збірник наукових праць НПУ імені М.П. Драгоманова. – Випуск 1. /За заг. ред. В.П.Андрущенка, А.Я. Ярошенко, І.М. Ковчиної. – К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2011. – С. 32-38.

3. Степико В.П. Модернізація, трансформація чи псевдомодернізація? //Міжнародний науковий форум: соціологія, психологія, педагогіка, менеджмент. 2011, № 7. – С. 28-34.

4. Степико В.П. Соціальні інститути суспільства і соціальні організації. Соціологія. Підручник для соціогуманітарних спеціальностей вищих навчальних закладів / Галушко К. Ю., Ярошенко А. О., Степико В. П., Яковенко А. К. та інші; гол.ред. В. Б. Євтух. – К. : Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2010. – С. 62-80.

5. Степико В.П. Соціологія сім’ї. Соціологія. Підручник для соціогуманітарних спеціальностей вищих навчальних закладів / Галушко К. Ю., Ярошенко А. О., Степико В. П., Яковенко А. К. та інші; гол.ред. В. Б. Євтух. – К. : Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2010. – С. 145-162.

6. Тести з дисципліни “Cоціологія” / Укл. Л. О. Вдовиченко, Г. В. Козловська, О. М. Роздобутько, В. П. Степико, Ю. В. Сюсель, А. О.Ярошенко; Гол. ред. В. Б. Євтух. – К. : Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2010. – 68 с.

7. Методичний комплекс для викладачів та студентів з дисципліни "Загальна соціологічна теорія"  / Укл. В.П. Степико, В.В. Федас, І.П. Заїнчківська, Ю.В.Сюсель.; Гол. ред. В.Б. Євтух. – К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2011. – 94 с.

8. Методичний комплекс для викладачів та студентів з дисципліни "Соціологія"  / Укл. В.П. Степико, І.П. Заїнчківська, Ю.В.Сюсель.; Гол. ред. В.Б. Євтух. – К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2011. – 47 с.

Член спеціалізованої вченої ради К26.053.17

Член науково-методичної ради ІСПУ.

Your IP: 18.217.144.32
Server Time: 2024-04-19 16:55:17